Karta mieszkańca

System usług
dla mieszkańców
Twojego Miasta

Benefity w naszym mieście!

System Karta Mieszkańca Zamościanina to projekt opracowany przez władze naszego miasta. Jego głównym celem jest zachęcanie mieszkańców do aktywnego korzystania z oferty lokalnych przedsiębiorstw i instytucji, zwłaszcza w obszarach takich jak kultura, sztuka, sport i rekreacja, zdrowie czy gastronomia.

Dzięki pakietowi zniżek i ulg przygotowanych przez Partnerów Programu, posiadając Kartę Mieszkańca, będziesz mógł odwiedzać fascynujące miejsca, uczestniczyć w interesujących wydarzeniach oraz korzystać z obiektów sportowych.

Rozliczaj swoje podatki w naszym mieście, dołącz do Programu i czerp z atrakcji, jakie oferuje Twoja miejscowość!

Dołącz do nas.
Zobacz, jakie to proste

Program Karta Mieszkańca jest dostępny dla wszystkich - rodzin, pracujących osób, uczniów, studentów, seniorów (osób 60+). Korzystając z niego, zyskujesz dostęp do unikalnych atrakcji oferowanych przez Partnerów Programu oraz możliwość korzystania z produktów i usług na preferencyjnych warunkach. Jak skorzystać z tych benefitów?

Wystarczy przejść przez prosty proces rejestracji online, pobrać aplikację na swój telefon, i gotowe! Teraz wszystkie możliwości programu są w zasięgu Twojej ręki!

Poznaj korzyści dla Mieszkańca!

Pakiet możliwości zamknięty w jednej karcie.